Об’єднанний рейтинг для одиночних та парних турнірів.

 

       Шановні тенісисти-любителі,  Херсонський Тенісній Клуб доводить до Вашого відома, що на засіданні Наглядової Ради ХТК від 30.11.2012 було прийнято таке рішення.

   

      З метою  популяризації парних  турнірів , підвищення майстерності парної  гри в теніс, а також для збільшення здорової конкуренції між тенісистами-любителями. Об’єднати рейтинг для парних та одиночних   турнірів   під   егідою   ХТК,   та  внести  до   Регламенту  ХТК  в  розділ    «IV. РЕЙТИНГИ»    такі зміни:   

 - замість тексту

«Регламент ХТК на 2013 рік передбачає, що учасникам нараховується рейтинг за результатами виступу окремо в одиночних турнірах, і окремо в парних.            Рейтинг за одиночні і парні турніри нараховується за однією шкалою.»

 - вставити текст

«Регламент ХТК на 2013 рік передбачає, що учасникам нараховується загальний рейтинг за результатами виступів в  одиночних, та парних турнірах ХТК.

 

 Рейтинг за одиночні  турніри нараховується з коефіцієнтом 1.

 

 Рейтинг за парні  турніри нараховується з коефіцієнтом  0,5.»

 

      P.S.  Друзі, залишайте будь ласка свої коментарі до цієї зміни в регламенті нашого клубу, та висловуйте інші пропозиції та побажання для поліпшення роботи ХТК.

                              З повагою ХТК.

Коментарі

2

Пытался оформить заявку на турнир, не получилось(
Зображення користувача zenno.

Рома, твоя заявка на турнир прошла, надо все поля заполнять.