Підсумки тенісного турніру "Kherson CUP" 21-22.09.2013 р., м.Херсон.

21-22 вересня 2013 року на тенісних кортах стадіону "Спартак" в м. Херсон, відбувся тенісний  турнір присвячений дню міста. 

 

"Kherson CUP"

 

Який провели Херсонський Тенісний Клуб (ХТК) та 

Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

 

В змаганнях розігрувались чотири турнірні сітки:

 

- серед чоловіків в одиночному розряді (рейтинговий);

- серед чоловіків в парному розряді (не рейтинговий);

- серед жінок в одиночному розряді (не рейтинговий);

- серед жінок в парному розряді (не рейтинговий).

 

Змагання зібрали  тенісистів-любителів  з Херсону та  Миколаєва.

 

Вітаємо переможців, призерів, організаторів і

 

всіх учасників тенісного турніру !

 

 

 

 Турнірна сітка серед чоловіків в одиночному розряді:

 


ПЕРЕМОЖЕЦЬ:   Бебко Іван

 

 
Призери:
 
 

2-е Мiсце  Якуба Анатолiй

 

3-е Мiсце  Червінський Дмитро

 

 

 5-е Мiсце   Щербина Костянтин

9-е Мiсце   Соколов Олег

17-е Мiсце   Хомутов Юрий

 

iншi мiсця

 

4-е Мiсце    Панченко Сергій

6-е Мiсце    Маліцький Вiктор

7-е Мiсце    Марков Дмитро

8-е Мiсце  Сімешко Юрій

10-е Мiсце    Поздняков Олег

11-е Мiсце    Сiкорський Сергій

12-е Мiсце    Мальчук Олександр

13-е Мiсце    Циганій Сергій

14-е Мiсце    Білоус Андрій

15/16-е Мiсце     Мироненко Олександр 

15/16-е Мiсце    Вершинін Олег

18-е Мiсце    Алфьоров Сергій

19-е Мiсце    Панкуліч Олег

20-е Мiсце    Дем'янов Олексiй

21-е Мiсце    Огородник Віталій

22-е Мiсце  Колесник Віктор

23-е Мiсце  Миколаєнко Вадим

24-е Мiсце   Рудік Дмитро

25-е Мiсце  Демешкант Олександр

26-е Мiсце  Черниш Василь

 

 

турнірна сітка серед чоловіків в парному розряді:

 

ПЕРЕМОЖЦІ:   Якуба А./ Сімешко Ю.

 
 
Призери:
 

2-е Мiсце  Бебко І. / Щербина К.

 

 

3-е Мiсце  Поздняков О. / Огородник В.

 

 

Турнірна сітка серед жінок в одиночному розряді:

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ:   Швець Тетяна

 

 
Призери:
 
 

2-е Мiсце  Циганій Наталія

 

3-е Мiсце  Хаборська Ірина

 

 

Турнірна сітка серед жінок в парному розряді:

 

1-е Мiсце   Городинська І. / Швець Т.

 

 

2-е Мiсце  Циганій Н. / Рудік О.