Підсумки тенісного турніру "Кубок Легендарної Тачанки" м.Нова Каховка.

10-11 травня 2014 в м.Нова Каховка

на ТК стадіону "Енергія"

відбувся традиційний щорічний тенісний турнір

 "Кубок Легендарної Тачанки"

  Як завжди, організував змагання Володимир Комягін, 

але вперше під егідою ХТК - навесні та на відкритих кортах. 

Треба віддати належну подяку організаторам турніру,

який був проведений на досить високому організаційному

та спортивному рівні, зокрема за рахунок професійних дій

головного судді змагань - Городинського А.В.

Навіть погода сприяла учасникам:

в той час коли по всій Херсонській області йшли дощі,

в Новій Каховці стояла ясна погода.

Змагання проводилися по чотирьох сітках:

чоловіки в одиночному розряді(рейтинговий);

жінки в одиночному розряді;

чоловіча та жіноча сітки в парному розряді. 

В тенісному турнірі взяли участь 28 тенісистів-чоловіків 

та 10 тенісисток-жінок з Херсону, Одеси, Києва, Кривого

Рогу, Каховки та Нової Каховки.

 

 За всю історію проведення турнірів на приз "Кубок Легендарної Тачанки" переможцями   ставали:
2008 рік - Городинський Андрій
2009 рік - Ніколюк Борис
2010 рік- Городинський Андрій 
2011 рік - Ніколюк Борис 
2012 рік - Бебко Іван
2013 рік - Ніколюк Борис
 
ЦЬОГО РОКУ В ЧЕТВЕРТИЙ РАЗ ПЕРЕМІГ  НІКОЛЮК БОРИС!
З ЧИМ МИ ЙОГО І ПОЗДОРОВЛЯЄМО!!!
 
Також вітаємо переможців, призерів, організаторів і всіх учасників
тенісного турніру !!!
 
 
ОДИНОЧНА ЧОЛОВІЧА СІТКА:
 
 

1 місце:  Ніколюк  Борис !!!

 

 

2 місце: Бебко Іван 

 

3 місце: Цурака  Андрій 

 

5 місце: Панченко Сергій 

 

9 місце: Тищенко Олег 

 

17 місце: Хомутов Юрій

 

інші місця:

 

4 місце: Якуба А.

6 місце: Кухтін С.

7 місце: Комягін В.

8 місце: Поздняков О.

10 місце: Роша О.

11 місце: Вігуляр О.

12 місце: Петров О.

13-16 місце: Лещенко П., Алфьоров С., Зелінка А., Цимерман А.

18 місце: Грейнерт М.

19 місце: Колодінський О.

20 місце: Прокопович С.

21 місце: Шурмельов В.

22 місце: Філіпчик А.

23-24 місце: Полянко А., Дума В.

25 місце: Осіпов Д.

26 місце: Самойлов Петро Федорович

27-28 місце: Мироненко О., Михайлов В.

 

 

ОДИНОЧНА ЖІНОЧА СІТКА:

 

 

1 місце:  Швед Наталія 

 

 

2 місце: Швець Тетяна 

 

3 місце: Комягіна Галина 

 

5 місце: Нечитайло Людмила 

 

9 місце: Григоренко Наталія 

 

 

 

ПАРНА ЧОЛОВІЧА СІТКА:
 
 

1 місце: 

 

Ніколюк  Борис - Лещенко Павло 

 

 

2 місце: Кухтін Сергій - Поздняков Олег 

 

3 місце: Комягін Володимир - Якуба Анатолій 

 

 

ПАРНА  ЖІНОЧА СІТКА:
 
 

1 місце: 

 

Комягіна Галина - Швед Наталія 

 

 

2 місце: Григоренко Наталія - Яременко Ірина 

 

3 місце: Швець Тетяна - Нечитайло Людмила