Підсумки турніру "Chernomorskaya Volna OPEN-2016" , 3-4.09.2016, смт.Лазурне

3-4 вересня 2016 року

на березі Чорного моря в смт. Лазурному,

на спортивній базі  "Черноморская волна"

відбувся  тенісний турнір

 

"Chernomorskaya Volna OPEN-2016"

Змагання провів Херсонський Тенісний Клуб разом зі

спортивною базою відпочинку для дітей та дорослих "Черномоская волна"

  У зв'язку з великим числом тенісистів які подали заявку на участь в турнірі і з урахуванням їх побажань, було прийнято рішення провести турнір за двома сітками: перша - на 32   учасника "25+" (олімпійська) і друга - сітка" 50+".                                                                                        

  У турнірі взяли участь тенісисти з таких міст України: Херсон, Каховка, Нова Каховка, Запоріжжя, Дніпро, Сміла та Біла Церква.

 

Вітаємо переможців, призерів, організаторів

 

та всіх учасників тенісного турніру!!!

 

ПРИЗЕРИ:

сітка "25+"

1 місце:  Ніколюк Борис (Каховка)!

 

 

2 місце: Рябов Влад (Кривий Ріг)!

 

3 місце: Пашинін Сергій (Запоріжжя)!

 

 

місце Якуба Анатолій (Херсон)!

 

місце Панченко Сергій (Херсон)!

 

17 місце Вершинін Олег (Херсон)!

 

інши місця:

 

 

4. Матієнко Максим (Запоріжжя)

6. Соколов Олег (Херсон)

7. Маляр Олексій (Херсон)

8. Яковенко Валерій (Нова Каховка)

10. Тищенко Олег (Нова Каховка)

11. Гейко Сергій (Херсон)

12. Сакута Сергій (Херсон)

13. Тихоновський Максим (Запоріжжя)

14. Філіпчик Андрій (Нова Каховка)

15. Федотов Сергій (Запоріжжя)

16. Циганій Сергій (Херсон)

18. Стрільчук Сергій (Біла Церква)

19. Ткаченко Андрій (Кривий Ріг)

20. Міщенко Роман (Запоріжжя)

21. Карасьов Сергій (Херсон)

22. Цимерман Андрій (Херсон)

23. Соколовський Віталій (Херсон)

24. Столяров Едуард (Дніпро)

25. Мірошников Сергій (Запоріжжя)

26. Хомутов Юрій (Херсон)

27. Поздняков Олег (Херсон)

28. Григорович Костянтин (Біла Церква)

29. Карпенко Ігор (Сміла)

30. Дума Василь (Нова Каховка)

31. Кульбако Павло (Біла Церква)

32. Рудік Дмитро (Херсон)

 

СІТКА "50+":

1 місце:  Цихан Валентін (Сміла)!

 

 

2 місце: Алфьоров Сергій (Херсон)!

 

3 місце: Іщенко В'ячеслав (Біла Церква)!

інши місця:

 

 

4. Бегун Микола (Херсон)

5. Стороженко Василь (Сміла)

6. Бевз Роман (Сміла)

7. Ратушний Олег (Біла Церква) 

8. Григорович Костянтин (Біла Церква)