Підсумки турніру "Кубок Ярослава", 23-24.04.2016. м.Н.Каховка.

 

 23-24 квітня 2016 року в м.Нова Каховка,

 

на кортах стадіону "Енергія"

 

відбувся перший рейтинговий,

 

комерційний турнір сезону 2016 : 

 

 

"Кубок Ярослава"

 

 

 

змагання, як завжди на досить високому рівні провів

 

Володимир Петрович Комягін,

 

турнір зібрав тенісистів з усіх куточків нашої країни, зокрема

 

з Нової Каховки, Каховки, Херсона, Миколаїва,

 

Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, Вінниці та Львова.

 

При жеребкуванні тенісисти утворили вісім груп,

 

далі два перших місця в групах виходили в 1/8 фінала,

 

а кому не пощастило вийти з групи розігрували 17 (призове) місце.

 

В турнірі, завдяки професійній роботі головного судді змагань -

 

Домнінського Миколи та суддям, які інспектували матчі на вишці, 

 

були розіграні всі місця  в запеклій, але коректній боротьбі.

 

Були досить запеклі тенісні баталії, як в групах так і матчах плей-оф,

 

так як турнір зібрав досить сильних тенісистів-любителів з

 

інших регіонів, глядачи залишилися задоволеними.

 

Високий рівень гри показав Олександр Тараненко,

 

який по ходу турніру обіграв доволі сильних тенісистів,

 

і зайняв перше місце.

 

 

Вітаємо переможців, призерів, організаторів 

 

і всіх учасників тенісного турніру !

 

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ:

 

 

 
Тараненко Олександр
 
(Кривий Ріг)
 
 
Призери:
 
 

2-е Мiсце  Кишко Сергій (Вінниця)

 

3-е Місце   Хохрін Сергій (Львів)

5-е Мiсце  Огородник Віталій (Херсон)

9-е Мiсце  Ніколюк Борис (Каховка)

17-е Мiсце  Матієнко Максим (Запоріжжя)

iншi мiсця

4-е Мiсце    Тихоновський Максим (м.Запоріжжя)

6-е Мiсце    Цурака Андрій (м.Одеса)

7-е Мiсце    Якуба Анатолій (м.Херсон)

8-е Мiсце  Комягін Володимир (м.Каховка)

10-е Мiсце    Червинський Дмитро (м.Миколаїв)

11-е Мiсце    Яковенко Валерій (м.Н.Каховка)

12-е Мiсце   Чебукін Борис (м.Каховка) 

13-е Мiсце   Вігуляр Олег (м.Каховка)

14-е Мiсце  Смірнов Євген (м.Каховка)   

15-е Мiсце    Філіпчик Андрій (м.Н.Каховка)

16-е Мiсце    Шкіндер Микита (м.Миколаїв)

18-е Мiсце    Король Сергій (м.Каховка) 

19-е Мiсце Прокопович Сергій (м.Каховка)

20-е Мiсце    Череватов Андрій (м.Каховка)

21-е Мiсце  Петров Сергій (м.Херсон)

22-е Мiсце  Зелінка Андрій (м.Н.Каховка)

23-е Мiсце   Данченко Руслан (м. Н.Каховка)

24-е Мiсце   Мунтян Сергій (м.Каховка)