Підсумки турніру -"MASTERS-2014" та "ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ", 05.10.2014 р., м.Нова Каховка.

Зображення користувача xtk.

4-5 жовтня 2014 року

на ТК стадіону "Енергія" м.Нова Каховка,

відбувся щорічний підсумковий тенісний

турнір серед чоловіків в одиночному розряді

 

"MASTERS-2014"

 

паралельно також був проведений турнір 

в одиночному розряді за  двома сітками: серед чоловіків та серед жінок

"Закриття сезону 2014"

Змагання провів  Херсонський Тенісний Клуб (ХТК)

 

за підтримкою  мережі магазинів "МАГНИТ"

 

з спонсорською допомогою від  Колодинського Олега

 

та при рекламно-інформаційному супровіді  ТРК "Херсон FM"

 

            

В тенісних турнірах взяли участь 34 чоловіка  та 12 жінок 

з Вінниці, Жовтих Вод, ХерсонуКаховки та Нової Каховки.

 

Вітаємо переможців, призерів, 
 
організаторів і всіх учасників
 
тенісного турніру !!!
 
 
 
"MASTERS-2014"
 
 
чоловіча сітка:

 

1 місце:  Ніколюк Борис !

2 місце: Якуба Анатолій !

 

3 місце: Нікулін Олександр !

 

інші місця:

 

4 місце: Комягін В.

5 місце: Тищенко О.

6 місце: Бабенко А.

7 місце: Карасьов С.

8 місце: Кухтін С.

9-10 місце: Соколов О. та Циганій С.

11-12 місце: Цимерман А., та Хомутов Ю.

 

 

"Закриття сезону 2014"

 

чоловіча сітка:

 

1 місце:  Кишко Сергій !

2 місце: Мальков Сергій !

 

3 місце: Чебукин Борис !

 

інші місця:

 

4 місце: Ковалівнич А.

5 місце: Грейнерт М.

6 місце: Філіпчик А.

7 місце: Шурмельов В.

8 місце: Дьомин А.

9-10 місце: Колодинський О., та Вігуляр О.

11-12 місце: Осипов Д., та Алфьоров С.

13 місце: Зелінка А.

14-15 місце: Кузенчак М., та Комар В.

16 місце: Федоров М.

17 місце: Прокопович С.

18 місце: Воробьов Є.

19 місце: Петров С.

20 місце: Василенко А.

21 місце: Самойлов П.Ф.

22 місце: Валько С.

 

 

"Закриття сезону 2014"

 

жіноча сітка:

 

 

1 місце:  Качан Світлана !

 

2 місце: Комягіна Галина !

 

3 місце: Стешенко Катерина !

 

інші місця:

 

4 місце: Нечитайло Л.

 

5 місце: Слободенюк Г.

 

6 місце: Швець Т.

 

7-8 місце: Циганій Н., та Городинська І. 

 

9 місце: Малич І.

 

10 місце: Зелінка І.

 

11 місце: Миндолина І.

 

12 місце: Хаборьска І.